Kieskringen

Groningen

Assen

Kieskring 03

Districtleider:
Inge

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Aa en Hunze, Assen, Borger-Odoorn, Coevorden, Emmen, Hoogeveen, Meppel, Midden-Drenthe, Noordenveld, Tynaarlo, Westerveld, De Wolden

Zwolle

Kieskring 04

Districtleider:
Inge

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Almelo, Borne, Dalfsen, Deventer, Dinkelland, Enschede, Haaksbergen, Hardenberg, Hellendoorn, Hengelo, Hof van Twente, Kampen, Losser, Oldenzaal, Olst-Wijhe, Ommen, Raalte, Rijssen-Holten, Staphorst, Steenwijkerland, Tubbergen, Twenterand, Wierden, Zwartewaterland, Zwolle

Lelystad

Kieskring 05

Nijmegen

Kieskring 06

Districtleider:
Claudia

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Berg en Dal, Beuningen, Buren, Culemborg, Druten, Heumen, Maasdriel, Neder-Betuwe, Nijmegen, Tiel, West Betuwe, West Maas en Waal, Wijchen, Zaltbommel

Arnhem

Kieskring 07

Districtleider:
Claudia

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat
Inez van Baarsen (nr. 13)

De gemeenten:
Aalten, Apeldoorn, Arnhem, Barneveld, Berkelland, Bronckhorst, Brummen, Doesburg, Doetinchem, Duiven, Ede, Elburg, Epe, Ermelo, Harderwijk, Hattem, Heerde, Lingewaard, Lochem, Montferland, Nijkerk, Nunspeet, Oldebroek, Oost Gelre, Oude IJsselstreek, Overbetuwe, Putten, Renkum, Rheden, Rozendaal, Scherpenzeel, Voorst, Wageningen, Westervoort, Winterswijk, Zevenaar, Zutphen

Amsterdam

Kieskring 09

Districtleider: 
Diederik

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaten:
Simcha de Haan (nr. 12)
Ab Gietelink (nr. 20)
Kees van der Pijl (nr. 21)

De gemeente:
Amsterdam

Haarlem

Kieskring 10

Den Helder

Kieskring 11

Districtleider:
Chandani

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaten:
Omar Tegel (nr. 11)
Melissa de Ruijter (nr. 14)

De gemeenten:
Alkmaar, Beemster, Bergen (NH.), Castricum, Den Helder, Drechterland, Edam-Volendam, Enkhuizen, Heerhugowaard, Heiloo, Hollands Kroon, Hoorn, Koggenland, Landsmeer, Langedijk, Medemblik, Oostzaan, Opmeer, Purmerend, Schagen, Stede Broec, Texel, Uitgeest, Waterland, Wormerland, Zaanstad

's-Gravenhage

Kieskring 12

Districtleider:
Monique

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaten:
Anna Zeven (nr. 1)
Mordechai Krispijn (nr. 3)
Lisa van Archipel (nr. 16)

De gemeente:
‘s-Gravenhage

Rotterdam

Kieskring 13

Districtleider:
Wojtek en Inge

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat:
Willem Engel (nr. 2)

De gemeente:
Rotterdam

Dordrecht

Kieskring 14

Districtleider:
Yvonne en Nienke

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat:
Paul Brenkman (nr. 7)

De gemeenten:
Alblasserdam, Albrandswaard, Barendrecht, Brielle, Delft, Dordrecht, Goeree-Overflakkee, Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam, Hellevoetsluis, Hendrik-Ido-Ambacht, Hoeksche Waard, Maassluis, Midden-Delfland, Molenlanden, Nissewaard, Papendrecht, Ridderkerk, Rijswijk, Schiedam, Sliedrecht, Vlaardingen, Westland, Westvoorne, Zwijndrecht

Leiden

Kieskring 15

Districtleider:
Wilko en Renate

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaten:
Steven de Oude (nr. 8)
Ramona Kwestro (nr. 15)
Wilko Huiden (nr. 19)

De gemeenten:
Alphen aan den Rijn, Bodegraven-Reeuwijk, Capelle aan den IJssel, Gouda, Hillegom, Kaag en Braassem, Katwijk, Krimpen aan den IJssel, Krimpenerwaard, Lansingerland, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam-Voorburg, Lisse, Nieuwkoop, Noordwijk, Oegstgeest, Pijnacker-Nootdorp, Teylingen, Voorschoten, Waddinxveen, Wassenaar,   Zoetermeer, Zoeterwoude, Zuidplas

Middelburg

Kieskring 16

Districtleider:
Peter

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat:
Koen Verhagen (nr. 4)

De gemeenten:
Borsele, Goes, Hulst, Kapelle, Middelburg, Noord-Beveland, Reimerswaal, Schouwen-Duiveland, Sluis, Terneuzen, Tholen, Veere, Vlissingen.

Tilburg

Kieskring 17

Districtleider:
Ferdi en Ferenc

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaten:
Ferenc Honkoop (nr. 9)
Rick Artz (nr. 17)

De gemeenten:
Alphen-Chaam, Altena, Baarle-Nassau, Bergen op Zoom, Breda, Dongen, Drimmelen, Etten-Leur, Geertruidenberg, Gilze en Rijen, Goirle, Halderberge, Hilvarenbeek, Loon op Zand, Moerdijk, Oisterwijk, Oosterhout, Roosendaal, Rucphen, Steenbergen, Tilburg, Waalwijk, Woensdrecht, Zundert.

's-Hertogenbosch

Kieskring 18

Districtleider:
John

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Asten, Bergeijk, Bernheze, Best, Bladel, Boekel, Boxmeer, Boxtel, Cranendonck, Cuijk, Deurne, Eersel, Eindhoven, Geldrop-Mierlo, Gemert-Bakel, Grave, Heeze-Leende, Helmond, ’s-Hertogenbosch, Heusden, Laarbeek, Landerd, Meierijstad, Mill en Sint Hubert, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Oirschot, Oss, Reusel-De Mierden, Sint Anthonis, Sint-Michielsgestel, Someren, Son en Breugel, Uden, Valkenswaard, Veldhoven, Vught, Waalre.

Maastricht

Kieskring 19

Districtleider:
Maarten en Wilma

E-mailadres:
[email protected]

De gemeenten:
Beek, Beekdaelen, Beesel, Bergen (L.), Brunssum, Echt-Susteren, Eijsden-Margraten, Gennep, Gulpen-Wittem, Heerlen, Horst aan de Maas, Kerkrade, Landgraaf, Leudal, Maasgouw, Maastricht, Meerssen, Mook en Middelaar, Nederweert, Peel en Maas, Roerdalen, Roermond, Simpelveld, Sittard-Geleen, Stein, Vaals, Valkenburg aan de Geul, Venlo, Venray, Voerendaal, Weert.

Bonaire

Kieskring 20

Districtleider:
Koen Verhagen

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

'Lokale' kandidaat:
Koen Verhagen

De openbare lichamen:
Bonaire, Sint Eustatius en Saba.