Kieskringen

In alle groene kieskringen staat lijst30 op het stembiljet. In de rode kieskringen geldt een aparte procedure om te stemmen op lijst30.

Als je in een district woont, waar we niet op het stembiljet staan, dan kun tot vrijdag 12 maart a.s. een kiezerspas aanvragen in jouw eigen gemeente. Met deze kiezerspas kun je tijdens de verkiezingen dan stemmen in een gemeente waar we wel op het stembiljet staan. 

Daarnaast kun je ook iemand machtigen om namens jou in een ander district op Lijst30 #hartvoorvrijheid te stemmen.

Groningen

Assen

Kieskring 03

Districtleider:
Inge

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Aa en Hunze, Assen, Borger-Odoorn, Coevorden, Emmen, Hoogeveen, Meppel, Midden-Drenthe, Noordenveld, Tynaarlo, Westerveld, De Wolden

Zwolle

Kieskring 04

Districtleider:
Inge

E-mailadres: 
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Almelo, Borne, Dalfsen, Deventer, Dinkelland, Enschede, Haaksbergen, Hardenberg, Hellendoorn, Hengelo, Hof van Twente, Kampen, Losser, Oldenzaal, Olst-Wijhe, Ommen, Raalte, Rijssen-Holten, Staphorst, Steenwijkerland, Tubbergen, Twenterand, Wierden, Zwartewaterland, Zwolle

Lelystad

Kieskring 05

Nijmegen

Kieskring 06

Districtleider:
Claudia

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Berg en Dal, Beuningen, Buren, Culemborg, Druten, Heumen, Maasdriel, Neder-Betuwe, Nijmegen, Tiel, West Betuwe, West Maas en Waal, Wijchen, Zaltbommel

Arnhem

Kieskring 07

Districtleider:
Claudia

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat
Inez van Baarsen (nr. 13)

De gemeenten:
Aalten, Apeldoorn, Arnhem, Barneveld, Berkelland, Bronckhorst, Brummen, Doesburg, Doetinchem, Duiven, Ede, Elburg, Epe, Ermelo, Harderwijk, Hattem, Heerde, Lingewaard, Lochem, Montferland, Nijkerk, Nunspeet, Oldebroek, Oost Gelre, Oude IJsselstreek, Overbetuwe, Putten, Renkum, Rheden, Rozendaal, Scherpenzeel, Voorst, Wageningen, Westervoort, Winterswijk, Zevenaar, Zutphen

Amsterdam

Kieskring 09

Districtleider: 
Diederik

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat:
Simcha de Haan (nr. 12)
Ab Gietelink (nr. 20)
Kees van der Pijl (nr. 21)

De gemeente:
Amsterdam

Haarlem

Kieskring 10

Den Helder

Kieskring 11

Districtleider:
Chandani

Lokale kandidaat:
Omar Tegel (nr. 11)
Melissa de Ruijter (nr. 14)

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Alkmaar, Beemster, Bergen (NH.), Castricum, Den Helder, Drechterland, Edam-Volendam, Enkhuizen, Heerhugowaard, Heiloo, Hollands Kroon, Hoorn, Koggenland, Landsmeer, Langedijk, Medemblik, Oostzaan, Opmeer, Purmerend, Schagen, Stede Broec, Texel, Uitgeest, Waterland, Wormerland, Zaanstad

's-Gravenhage

Kieskring 12

Districtleider:
Monique

Lokale kandidaat:
Anna Zeven (nr. 1)
Mordechai Krispijn (nr. 3)
Lisa van Archipel (nr. 16)

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeente:
‘s-Gravenhage

Rotterdam

Kieskring 13

Districtleider:
Wojtek en Inge

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat:
Willem Engel (nr. 2)

De gemeente:
Rotterdam

Dordrecht

Kieskring 14

Districtleider:
Yvonne en Nienke

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat:
Paul Brenkman (nr. 7)

De gemeenten:
Alblasserdam, Albrandswaard, Barendrecht, Brielle, Delft, Dordrecht, Goeree-Overflakkee, Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam, Hellevoetsluis, Hendrik-Ido-Ambacht, Hoeksche Waard, Maassluis, Midden-Delfland, Molenlanden, Nissewaard, Papendrecht, Ridderkerk, Rijswijk, Schiedam, Sliedrecht, Vlaardingen, Westland, Westvoorne, Zwijndrecht

Leiden

Kieskring 15

Districtleider:
Wilko en Renate

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat:
Steven de Oude (nr. 8)
Ramona Kwestro (nr. 15)
Wilko Huiden (nr. 19)

De gemeenten:
Alphen aan den Rijn, Bodegraven-Reeuwijk, Capelle aan den IJssel, Gouda, Hillegom, Kaag en Braassem, Katwijk, Krimpen aan den IJssel, Krimpenerwaard, Lansingerland, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam-Voorburg, Lisse, Nieuwkoop, Noordwijk, Oegstgeest, Pijnacker-Nootdorp, Teylingen, Voorschoten, Waddinxveen, Wassenaar,   Zoetermeer, Zoeterwoude, Zuidplas

Middelburg

Kieskring 16

Districtleider:
Peter

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

Lokale kandidaat:
Koen Verhagen (nr. 4)

De gemeenten:
Borsele, Goes, Hulst, Kapelle, Middelburg, Noord-Beveland, Reimerswaal, Schouwen-Duiveland, Sluis, Terneuzen, Tholen, Veere, Vlissingen.

Tilburg

Kieskring 17

Districtleider:
Ferdi en Ferenc

Lokale kandidaat:
Ferenc Honkoop (nr. 9)
Rick Artz (nr. 17)

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Alphen-Chaam, Altena, Baarle-Nassau, Bergen op Zoom, Breda, Dongen, Drimmelen, Etten-Leur, Geertruidenberg, Gilze en Rijen, Goirle, Halderberge, Hilvarenbeek, Loon op Zand, Moerdijk, Oisterwijk, Oosterhout, Roosendaal, Rucphen, Steenbergen, Tilburg, Waalwijk, Woensdrecht, Zundert.

's-Hertogenbosch

Kieskring 18

Districtleider:
John

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De gemeenten:
Asten, Bergeijk, Bernheze, Best, Bladel, Boekel, Boxmeer, Boxtel, Cranendonck, Cuijk, Deurne, Eersel, Eindhoven, Geldrop-Mierlo, Gemert-Bakel, Grave, Heeze-Leende, Helmond, ’s-Hertogenbosch, Heusden, Laarbeek, Landerd, Meierijstad, Mill en Sint Hubert, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Oirschot, Oss, Reusel-De Mierden, Sint Anthonis, Sint-Michielsgestel, Someren, Son en Breugel, Uden, Valkenswaard, Veldhoven, Vught, Waalre.

Maastricht

Kieskring 19

Districtleider:
Maarten en Wilma

E-mailadres:
[email protected]

De gemeenten:
Beek, Beekdaelen, Beesel, Bergen (L.), Brunssum, Echt-Susteren, Eijsden-Margraten, Gennep, Gulpen-Wittem, Heerlen, Horst aan de Maas, Kerkrade, Landgraaf, Leudal, Maasgouw, Maastricht, Meerssen, Mook en Middelaar, Nederweert, Peel en Maas, Roerdalen, Roermond, Simpelveld, Sittard-Geleen, Stein, Vaals, Valkenburg aan de Geul, Venlo, Venray, Voerendaal, Weert.

Bonaire

Kieskring 20

Districtleider:
Koen Verhagen

'Lokale' kandidaat:
Koen Verhagen

E-mailadres:
[email protected]lijst30.nl

De openbare lichamen:
Bonaire, Sint Eustatius en Saba.